bg31

team1

 

 

Arkadiusz Pol – założyciel Klubu PolArek.pl; na co dzień nauczyciel przyrody, biologii i języka angielskiego; współprowadzący zajęcia teatralne; aktor teatru „Na Chwilę”; w wolnych chwilach żegluje, chodzi po górach i śpiewa przy akompaniamencie gitary.

 

 

 

 

 

 

team3

 

 

Marta Mikusińska – na co dzień nauczycielka historii i edukacji wczesnoszkolnej , trenerka  Odysei Umysłu . Od początku istnienia Klubu PolArek.pl instruktorka i wychowawczyni na letnich obozach. W wolnych chwilach żegluje, jeździ na rowerze i czyta książki bujając się na hamaku.

 

 

 

 

 

IMG_1066

 

 

Anna Chodzińska – nauczycielka języka angielskiego z głową pełną szalonych pomysłów. Zajęcia plastyczne, wycinanki, wyklejanki, a może latające machiny? To wszystko zorganizuje p. Ania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Kamińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basia Rusek – od małego uczestniczka licznych obozów, a także miłośniczka aktywnego spędzania wolnego czasu. Energiczna i uśmiechnięta studentka medycyny URz, uwielbiająca pracę z dziećmi i młodzieżą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Białek – ratownik wodny, uwielbia jeździć na rowerze po lasach, pływać żaglówką po jeziorze i grać w piłkę nożną, siatkówkę i planszówki na trawie. Poza tym, zapalony gracz komputerowy, fan literatury fantasy, obejrzał wszystkie filmy o superbohaterach Marvela. Z zawodu audytor, finanse i rachunkowość mu niestraszne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Robert Nasiadko – Pełen optymizmu człowiek renesansu. Od lat związany z Harcerstwem oraz wychowaniem młodzieży. Żeglarstwo jest jego życiową pasją, którą praktykował zanim nauczył się chodzić. Najbardziej lubi pływać, żeglować, jeździć na snowboardzie oraz chodzić po górach. Student Uniwersytetu Morskiego w Gdyni na wydziale nawigacyjnym, kierunek transport i Logistyka. Na co dzień pracuje w firmie spedycyjnej zajmującej się eksportem oraz importem żywności droga morską. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych a gdy coś mu nie wychodzi, zawsze ma asa w rekawie lub plan B. W naszym Klubie odpowiedzialny za szkolenie młodych żeglarzy.

To Top