bg31

 

Klub Aktywnej Zabawy „PolArek.pl” powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych po to, by organizować aktywny wypoczynek.

Głównym celem naszego Klubu jest organizowanie bezpiecznego i aktywnego wypoczynku dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. W naszej ofercie znajdziecie więc Państwo obozy rekreacyjno-sportowe i artystyczne organizowane zarówno zimą, jak i latem, a także Zielone i Białe Szkoły.

Wyjazdy letnie to przede wszystkim:

  • obozy sportowo-rekreacyjne, których głównym punktem są zajęcia na wodzie (obóz sportów wodnych), lub też zajęcia typowo lądowe
  • warsztaty gitarowe
  • warsztaty taneczne
  • obozy językowe
  • obozy gier fabularnych

Zimą natomiast zapraszamy na narty i snowboard. Oferujemy Państwu obozy zimowe w najpiękniejszych, śnieżnych zakątkach naszego kraju, podczas których zapewniamy szkolenie narciarskie i snowboardowe na różnych poziomach zaawansowania, a także atrakcje dodatkowe, których szczegółowe opisy znajdziecie Państwo w ofercie zimowej.

Klub „PolArek.pl” to także wyjazdy integracyjne i edukacyjne skierowane do grup szkolnych. W naszej ofercie Zielonych i Białych Szkół znajdziecie Państwo wyjazdy sportowe, integracyjne i edukacyjne.

„PolArek.pl” to również oferta dla całej rodziny!! Zarówno latem, jak i zimą organizujemy obozy dla rodziców i dzieci. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas urlopu z dziećmi w sposób aktywny. Zajęcia przygotowane są dla dzieci, dorosłych, a także dla obu grup jednocześnie.

W ciągu roku szkolnego zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych na zajęcia rozwijające talent aktorski i wokalny. Podczas prowadzonych przez naszych instruktorów zajęć teatralnych, młodzi adepci sztuki aktorskiej zapoznają się z technikami scenicznymi, szlifują warsztat pracy aktora, odkrywają swoje zdolności i nabierają pewności siebie. Szczegóły w zakładce Akademia Talentów Aktorskich.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dane firmy do faktur i przelewów:

polarek.pl Klub Aktywnej Zabawy Arkadiusz Pol
ul. Kościelna 59B/28
05-135 Wieliszew
NIP 536-138-35-80 REGON 141096924

nr konta: 70 1140 2004 0000 3702 4823 4370

To Top