Wakacje 2015

Za oknem powoli robi się coraz cieplej, częściej wygląda i uśmiecha się do nas słoneczko (jak śpiewał kiedyś pewien pieśniarz: “słonecznie na całe niebo”) – to znak, że należy zacząć poszukiwać ciekawych miejsc do spędzenia wakacji. Nasi PolArkowi wysłannicy także ruszyli w teren i po licznych wędrówkach dotarli do oazy ciszy i spokoju, ośrodka położonego w lesie, z dala od zgiełku, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie uroczej plaży…

_DSC2584DSC_06931

 

 

 

 

 

 

 

Tak, tak, moi Drodzy! W tym roku zabieramy Was na pełną przygód wyprawę nad morze, do Kątów Rybackich. Sama nazwa ośrodka – Bumerang – już sugeruje, że chce się tam wracać 🙂 Myślę, że tak właśnie będzie z nami.

Podczas tegorocznego obozu czeka nas wiele wyzwań i wiele wrażeń. Nie obędzie się bez drużynowej rywalizacji, zajęć na wodzie (trochę popływamy kajakiem i rowerkiem wodnym), wspólnych śpiewanek czy stawania w szranki podczas mrożących krew w żyłach konkurencji “Postaw na milion”, czy “Milion w minutę”.

Dodatkową atrakcją jest wizyta w stadninie koni i zajęcia, które nauczą nas jak należy opiekować się tymi zwierzętami, a także przekonamy się czy jazda konna jest trudna bardzo czy tylko troszeczkę. Każdy z Was będzie miał też okazję wykonać dla siebie (albo dla mamy, taty, siostry, brata, kota, psa…) indiański amulet!

W tym roku będziemy kontynuować tradycję wspólnego przygotowywania posiłku, w zeszłym roku była to pizza, tym razem będzie… niespodzianka 🙂 Trochę także popracujemy nad kondycją i koordynacją – podczas zajęć tanecznych i teatralnych, które poprowadzą dla Was specjalistki w swoich dziedzinach – pani Ola i pani Kasia (ciekawe czy wiecie już o które panie chodzi :))

No i oczywiście nie zabraknie ogromnej ilości zajęć na świeżym powietrzu: od biegania za piłką cz frisbee do uganiania się za flagą, czy w poszukiwaniu ukrytych wskazówek prowadzących do…

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę doczekać się wakacji!! 🙂

To Top