bg31

team1

 

 

Arkadiusz Pol – założyciel Klubu PolArek.pl; na co dzień nauczyciel przyrody i języka angielskiego; współprowadzący zajęcia teatralne; aktor teatru „Na Chwilę”; w wolnych chwilach żegluje, chodzi po górach i śpiewa przy akompaniamencie gitary.

 

 

 

 

 

 

 

team2

 

 

Katarzyna Sajdek – ulubiona instruktorka wszystkich obozowiczów zakochanych w teatrze! Prowadzi zajęcia teatralne zarówno latem, jak i w ciągu roku szkolnego w ramach Akademii Talentów Aktorskich. Wulkan energii i skarbnica pomysłów. Wiedzą o tym najlepiej jej uczniowie, ponieważ p. Kasia jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej.

 

 

 

 

 

team3

 

 

Marta Mikusińska – na co dzień nauczycielka historii i edukacji wczesnoszkolnej , trenerka  Odysei Umysłu . Od początku istnienia Klubu PolArek.pl instruktorka i wychowawczyni na letnich obozach. W wolnych chwilach żegluje, jeździ na rowerze i czyta książki bujając się na hamaku.

 

 

 

 

 

IMG_1066

 

 

Anna Chodzińska – nauczycielka języka angielskiego z głową pełną szalonych pomysłów. Zajęcia plastyczne, wycinanki, wyklejanki, a może latające machiny? To wszystko zorganizuje p. Ania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Kamińska

To Top